Агентство нерухомості – ТОВ “Гарант Плюс”

nedvizh_garant

Агентство нерухомості – ТОВ “Гарант Плюс” здійснює свою діяльність у напрямку надання агентських послуг у сфері купівлі-продажу та оренди житлової та комерційної нерухомості.

  1. Підбір об’єктів нерухомості за заданими критеріями. Ми допоможемо вам розібратися у ситуації на ринку комерційної та житлової нерухомості. Наші фахівці запропонують вам на вибір кілька об’єктів за заданими параметрами, з урахуванням ваших фінансових можливостей та побажань до розташування об’єкта. У нашій базі завжди є: – квартири в історичному центрі Одеси; – інформація про новобудови міста; комплекси, офіси, бари, ресторани та інші приміщення; – Земельні ділянки різного призначення.
  2. Продаж вашої квартири нашими спеціалістами або іншого приміщення починається з аналізу попиту та пропозиції на ринку нерухомості, визначення конкурентоспроможності вашого об’єкту, його ціни. Далі наші спеціалісти, після проведення маркетингового аналізу, займаються просуванням вашого об’єкта відповідно до обраної стратегії.
  3. Здача в оренду комерційної та житлової нерухомості – Наші фахівці добре знайомі зі специфікою роботи на ринку оренди об’єктів нерухомості. Ми допоможемо вам здати в оренду або зняти за вашим запитом кімнату, квартиру, офісне приміщення, склад, бар, ресторан та інші; проконсультуємо з питань ціноутворення; проведемо перевірку правовстановлюючих документів на об’єкти; допоможемо у складанні та підписанні договорів оренди.
  4. Юридичний супровід та укладання договорів оренди – Перед підписанням договору оренди необхідно переконатися в тому, що на об’єкт оренди відсутні обтяження та обмеження в користуванні (арешт, застава, іпотека, примусова реалізація в рамках виконавчого провадження, судові суперечки). Необхідно перевірити правовстановлюючі документи на об’єкт оренди та визначити його цільове призначення. Встановити повноваження особи, яка підписує договір оренди. У договорі мають бути відображені всі необхідні істотні умови; чіткий опис предмета договору; опис об’єкта оренди, перелік обладнання та майна; способи оплати та розміри орендної плати, індексація орендою плати, у тому числі з урахуванням курсових коливань валюти; способи передачі та повернення об’єкта оренди; правничий та відповідальність сторін; термін договору та способи пролонгації; порядок розірвання договора. Перелічені дії необхідні у тому, щоб відносини сторін перебували у правовому полі, були прозорі і зрозумілі, і щоб убезпечити себе від шахраїв орендодавців і несумлінних орендарів.
  5. Управління об’єктами нерухомості – це ефективне керування вашими об’єктами нерухомості з метою отримання максимального прибутку. Це комплекс послуг із залучення орендарів та здавання в оренду; ведення та розрахунок тимчасових експлуатаційних витрат, адміністрування комунальних платежів; дотримання правил експлуатації об’єкта нерухомості відповідно до його цільового призначення; підтримання необхідного технічного стану, ремонт, клінінг та забезпечення безпеки об’єкта.
  6. Консультації для інвесторів – Прості стратегії інвестування в Нерухомість! Консультації з нерухомості дозволять розібратися, якими перевагами має первинний та вторинний ринок, як правильно підібрати об’єкт для отримання максимального прибутку або збереження капіталу в залежності від інфраструктури, розташування, загального стану будівництва. Наші фахівці проводять постійний моніторинг та аналіз ефективності інвестицій та особливості інвестування в українські нерухомі об’єкти: попит на житлову та комерційну нерухомість первинного та вторинного ринку; середні показники окупності комерційних об’єктів; стабільне підвищення інтересу орендарів до комерційних площ; підвищена прибутковість у курортних зонах від оренди житлових приміщень; первинний ринок житла та вигідні умови придбання з відстроченням оплати, розстроченням та оплатою частинами.
about